Разлика помеѓу преработките на „Стадион Ѓорче Петров“

с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2047802 (translate me)
с (Бришење на "Stadion_Makedonija_Gjorce_Petrov..jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна н...)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2047802 (translate me))
[[Категорија:Фудбалски стадиони во Македонија]]
[[Категорија:Спортски зданија во Скопје]]
 
[[en:Gjorče Petrov Stadium]]
[[es:Gorče Petrov Stadium]]
[[ru:Джёрче Петров (стадион)]]