Разлика помеѓу преработките на „Џовани Пјерлуиџи де Палестрина“

с
Робот: Брише vi:Giovani Pierluigi da Palestrina (missing)
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 213.135.165.166) и вратена ревизијата 2881447 на JackieBot)
с (Робот: Брише vi:Giovani Pierluigi da Palestrina (missing))
[[th:โจวันนี ปีแอร์ลุยจี ดา ปาเลสตรีนา]]
[[uk:Джованні П'єрлуїджі да Палестріна]]
[[vi:Giovani Pierluigi da Palestrina]]
[[zh:乔瓦尼·皮耶路易吉·达·帕莱斯特里纳]]
85.496

уредувања