Категорија:Покраини во Мозамбик: Разлика помеѓу преработките

с
 
с додадена Категорија:Покраини по земја со помош на HotCat
Ред 2:
 
[[Категорија:Административна поделба на Мозамбик]]
[[Категорија:Покраини по земја|Мозамбик]]
 
[[af:Kategorie:Provinsies van Mosambiek]]