Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Аргентина“

с
нема опис на уредувањето
с
с
|{{знамеикона|Катамарка}}
|align="left"| [[Катамарка (покраина)|Катамарка]]
|align="left"| [[Сан Фернандо де Валје де Катамарка|Сан Фернандо де Валје<br>де Катамарка]]
|align="right"|
| {{пб|367820}} || 20 || {{пб|102602}} || 11 || {{пб|3.6}} || 20