Разлика помеѓу преработките на „Медицинска нега“

Одземени 25 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Викификација}}
{{Infobox Occupation
| name=[[Податотека:Медицинска сестра/медицински техничар]]
| image=
| caption=
Анонимен корисник