Разлика помеѓу преработките на „Медицинска нега“

Одземени 54 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Infobox Occupation
| name=[[Податотека:Медицинска сестра/медицински техничар]]
| image=
| image= Медицинска сестра техничар.jpg
| caption=
| official_names= сестра/техничар
Анонимен корисник