Разлика помеѓу преработките на „Медицинска нега“

Додадени 24 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Викификација}}
{{Infobox Occupation
| name= [[Податотека:Медицинска сестра/медицински техничар]]
| image= Медицинска сестра техничар.jpg
| caption=
Анонимен корисник