Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1247260 (translate me)
(Одбиена последната промена во текстот (од 89.205.40.234) и вратена ревизијата 2733685 на EmausBot)
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1247260 (translate me))
 
[[Категорија:Турски телевизиски серии]]
 
[[ar:الأوراق المتساقطة (مسلسل)]]
[[bg:Листопад (сериал)]]
[[bs:Kad lišće pada]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ‌ریزان]]
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (ТВ серија)]]
[[sh:Yaprak Dökümü]]
[[tr:Yaprak Dökümü (dizi, 2006)]]