Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Ченто во затвор.jpg“

с
Отстрането уредувањето на 217.16.91.157 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06
с (Отстрането уредувањето на 217.16.91.157 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
== Опис ==
{{Слика-инфо
| Опис = Затворски фотопортрет на [[TitoМетодија Андонов - Ченто]]
| Извор = КПД Идризово
| Датум = 10 август 2946
| Автор = [[КПД Идризово]]
| Дозвола =
| други_верзии =