Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
- кат
(<noinclude>, интервики, кат)
с (- кат)
| style="text-align: right" | '''[[Портал:Политика|Портал Политика]]''' · <small class="editlink noprint plainlinksneverexpand">[{{SERVER}}{{localurl:Шаблон:Државни уредувања|action=edit}} уреди]</small>
|}<noinclude>
[[Категорија:Политички навигациони кутии|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Навигациони кутии за политика|{{PAGENAME}}]]