Борис Новковиќ: Разлика помеѓу преработките

Одземени 312 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q471704 (translate me)
с (Бришење на "Boris_Novković_-_Croatia_2005.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[common...)
с (Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q471704 (translate me))
[[Категорија:Хрватски пејачи]]
[[Категорија:Католици]]
 
[[bs:Boris Novković]]
[[de:Boris Novković]]
[[en:Boris Novković]]
[[es:Boris Novković]]
[[hr:Boris Novković]]
[[it:Boris Novković]]
[[lt:Boris Novković]]
[[nl:Boris Novković]]
[[pl:Boris Novković]]
[[sr:Борис Новковић]]
[[sh:Boris Novković]]
[[sv:Boris Novković]]
[[tr:Boris Novković]]