Разлика помеѓу преработките на „Вратин“

Одземени 120 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3395626 (translate me)
с (Бот Менува: en:Aliakmonas, Kozani)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3395626 (translate me))
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Алиакмонас (дем Горуша)]]
[[el:Αλιάκμονας Κοζάνης]]
[[en:Aliakmonas, Kozani]]