Фудбалот во 1922 година: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2811342 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:1922 у футболі)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2811342 (translate me))
[[Категорија:1922 во фудбалот|1922 во фудбалот]]
[[Категорија:Години во фудбалот]]
 
[[en:1922 in association football]]
[[fr:1922 en football]]
[[uk:1922 у футболі]]