Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Додаден 81 бајт ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2718250 (translate me))
с
| clubs2 = [[ФК Силекс]]
| clubs3 = [[ФК Хајдук Сплит]]
| clubs4 = [[ФК Шахтјор ДоњецкДонецк]]
| clubs5 = [[ФК Металург ДоњецкДонецк]]
| clubs6 = → [[ФК Хапоел Петах Тиква]] (loan)
| clubs7 = [[ФК Серкл Бриж]]
{{Македонија-фудбалер-никулец}}
 
{{DEFAULTSORTОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ѓузелов, Игор}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски фудбалери]]
[[Категорија:Струмичани]]
[[Категорија:Фудбалери со потекло од Струмица]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Беласица (Струмица)]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Силекс]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Хајдук Сплит]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Шахтјор ДоњецкДонецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Металург ДоњецкДонецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Серкл Бриж]]