Холонбуир, Дорнод: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3404242 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Khölönbuir, Dornod)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3404242 (translate me))
 
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[en:Khölönbuir, Dornod]]
[[mn:Хөлөнбуйр сум]]