Разлика помеѓу преработките на „1527 во книжевноста“

Одземени 57 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2808034 (translate me)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:1527 în literatură)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2808034 (translate me))
[[Категорија:1527 во книжевноста| ]]
[[Категорија:Години во книжевноста]]
 
[[fr:1527 en littérature]]
[[ro:1527 în literatură]]