Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Одземени 52 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3304514 (translate me)
с (Брзо додавање категорија Добитници на наградата „11 Октомври“ (со користење на [[WP:H...)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3304514 (translate me))
[[Категорија:Калишта]]
 
[[bg:Ресул Шабани]]
[[sq:Resul Shabani]]
 
[[Категорија:Добитници на наградата „11 Октомври“]]