Токо Каудио: Разлика помеѓу преработките

Одземени 562 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 25 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q55987 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Toccum во la:Toccum (Campania))
с (Bot: Migrating 25 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q55987 (translate me))
 
[[Категорија:Општини во Кампанија]]
 
[[de:Tocco Caudio]]
[[en:Tocco Caudio]]
[[es:Tocco Caudio]]
[[eo:Tocco Caudio]]
[[fr:Tocco Caudio]]
[[ia:Tocco Caudio]]
[[it:Tocco Caudio]]
[[kk:Токко-Каудио]]
[[la:Toccum (Campania)]]
[[lmo:Tocco Caudio]]
[[hu:Tocco Caudio]]
[[nl:Tocco Caudio]]
[[ja:トッコ・カウディオ]]
[[nap:Tocco Caudio]]
[[uz:Tocco Caudio]]
[[pms:Tocco Caudio]]
[[pl:Tocco Caudio]]
[[pt:Tocco Caudio]]
[[ru:Токко-Каудио]]
[[scn:Tuccu Caudiu]]
[[uk:Токко-Каудіо]]
[[vi:Tocco Caudio]]
[[vo:Tocco Caudio]]
[[war:Tocco Caudio]]
[[zh:托科考迪奥]]