Разлика помеѓу преработките на „’Рбетници“

Одземени 30 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 217.16.90.132 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.132 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
== Наводи ==
<references/>
AK-47 RPD Dragunov Rifle MG48
 
[[Категорија:‘Рбетници|*]]