Разлика помеѓу преработките на „Дејан Станковиќ“

Додадени 94 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Դեյան Ստանկովիչ)
*'''[[Лига на Шампиони]]:''' (1): [[UEFA Champions League 2009-10|2010]]
*'''[[Клупски Свестки Куп на ФИФА]]:''' (1): [[2010 FIFA Club World Cup|2010]]
 
{{Состав на Југославија на Светското првенство 1998}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Станковиќ}}