Разлика помеѓу преработките на „Мина Виткојц“

Одземени 222 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q149516 (translate me)
с
с (Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q149516 (translate me))
[[Категорија:Лужичкосрпски писатели]]
[[Категорија:Германски поети]]
[[ca:Mina Witkojc]]
[[cs:Mina Witkojc]]
[[de:Mina Witkojc]]
[[dsb:Mina Witkojc]]
[[en:Mina Witkojc]]
[[es:Mina Witkojc]]
[[fr:Mina Witkojc]]
[[hsb:Mina Witkojc]]
[[no:Mina Witkojc]]
[[pl:Mina Witkojc]]
[[tr:Mina Witkojc]]