Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Одземени 17 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6332247 (translate me)
с (Брзо додавање категорија Драчево (со користење на HotCat))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6332247 (translate me))
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Скопје|А]]
 
[[en:KK Angeli]]
 
[[Категорија:Драчево]]