Отвори го главното мени

Промени

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3361036 (translate me)
 
[[Категорија:Собрание на Република Македонија]]
 
[[fr:Palais de l'Assemblée (Skopje)]]