Разлика помеѓу преработките на „Митлерес Несетал“

Додадени 1.103 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: '''Митлерес Несетал''' ({{lang-de|Mittleres Nessetal}}) е општинска заедница во округот Гота (окр...
(Создадена страница со: '''Митлерес Несетал''' ({{lang-de|Mittleres Nessetal}}) е општинска заедница во округот Гота (окр...)
(нема разлика)