Разлика помеѓу преработките на „Копер“

Одземени 18 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Zastava_Kopra.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пора...
с (Бришење на "Grb_Kopra.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на INeverCry поради:...)
с (Бришење на "Zastava_Kopra.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пора...)
| image_alt =
| image_caption =
| image_flag = Zastava Kopra.svg
| flag_alt =
| image_shield =