Разлика помеѓу преработките на „Фудбал“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с (Bot: Migrating 174 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2736 (translate me))
[[Податотека:Verwarnung im Fussball-RB Salzburg-18-09-2005.jpg|мини|десно|150п|Доделување жолт картон.]]
 
неспортско однесување ебаго
 
несогласување со судијата, изразено преку зборови или дејство
Анонимен корисник