Разлика помеѓу преработките на „Самар (село)“

Одземени 72 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3409044 (translate me)
с (Бот Менува: bg:Самар (дем Воден))
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3409044 (translate me))
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Самар (дем Воден)]]
[[el:Σάμαρι Πέλλας]]