Разлика помеѓу преработките на „Шпантеков“

Одземени 303 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q564366 (translate me)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ms:Spantekow)
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q564366 (translate me))
[[Категорија:Села во Германија]]
 
[[de:Spantekow]]
[[en:Spantekow]]
[[eo:Spantekow]]
[[it:Spantekow]]
[[kk:Шпантеков]]
[[ms:Spantekow]]
[[nl:Spantekow]]
[[uz:Spantekow]]
[[pl:Spantekow]]
[[pt:Spantekow]]
[[ro:Spantekow]]
[[ru:Шпантеков]]
[[sr:Шпантеков]]
[[vi:Spantekow]]
[[vo:Spantekow]]
[[war:Spantekow]]
[[zh:施潘特科]]