Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
→‎Надворешни врски: Надворешни врски using AWB
с (Bot: Migrating 164 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1754 (translate me))
с (→‎Надворешни врски: Надворешни врски using AWB)
 
== Надворешни врски ==
{{Wikitravelwikivoyage|Stockholm}}
 
*[http://international.stockholm.se/ international.stockholm.se Официјална веб-страна на градот Стокхолм - англиски јазик]