Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 113 бајти ,  пред 6 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q946395 (translate me)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q946395 (translate me))
[[Категорија:Поранешни телевизии во Македонија]]
[[Категорија:Телевизии во Скопје]]
 
[[bg:А1 (телевизия)]]
[[en:A1 TV channel (Macedonia)]]
[[es:A1 (cadena de televisión)]]
[[it:A1 TV]]