Разлика помеѓу преработките на „Тршиќ“

Одземени 134 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q510451 (translate me)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Tršić, Srbija)
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q510451 (translate me))
 
[[Категорија:Населени места во Централна Србија]]
[[Категорија:Села во Србија]]
 
[[en:Tršić]]
[[fr:Tršić]]
[[nl:Tršić]]
[[ro:Tršić]]
[[sl:Tršić, Srbija]]
[[sr:Тршић (Лозница)]]
[[sh:Tršić]]