Разлика помеѓу преработките на „Шулин“

Одземени 49 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3298817 (translate me)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sq:Diellas)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3298817 (translate me))
 
[[Категорија:Градови во Албанија|Шулин]]
 
[[bg:Шулин]]
[[en:Diellas]]
[[sq:Diellas]]