Разлика помеѓу преработките на „Либјахово“

Одземен 211 бајт ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1026757 (translate me)
с
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1026757 (translate me))
[[Категорија:Села во Општина Хаџидимово]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]
 
[[bg:Илинден (село)]]
[[de:Ilinden (Dorf)]]
[[ro:Ilinden]]
[[ru:Илинден (Благоевградская область)]]
[[uk:Ілинден (Благоєвградська область)]]