Разлика помеѓу преработките на „Бајловце“

Одземени 82 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2892282 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2892282 (translate me))
[[Категорија:Кумановски села]]
[[Категорија:Села во Општина Старо Нагоричане]]
 
[[bg:Байловце]]
[[fr:Baylovtsé]]
[[sq:Bajloci]]
[[sr:Бајловце]]