Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Одземени 50 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2403428 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2403428 (translate me))
[[Категорија:Тетовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Теарце]]
 
[[bg:Първце]]
[[fr:Prvtsé]]
[[sq:Përca]]