Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Одземени 96 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3074368 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3074368 (translate me))
[[Категорија:Битолски села]]
[[Категорија:Села во Општина Новаци]]
 
[[bg:Паралово (Община Новаци)]]
[[fr:Paralovo (Novatsi)]]
[[sq:Parallova]]