Разлика помеѓу преработките на „Алданци“

Одземени 57 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2832254 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2832254 (translate me))
[[Категорија:Села во Општина Крушево]]
[[Категорија:Села во Македонија]]
 
[[bg:Алданци]]
[[fr:Aldantsi]]
[[sq:Alldançja]]