Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Одземени 57 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3011596 (translate me)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sr:Дабниште)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3011596 (translate me))
[[Категорија:Села во Општина Кавадарци]]
 
[[bg:Дъбнище]]
[[fr:Dabnichté]]
[[sq:Dabnishti]]
[[sr:Дабниште]]