Разлика помеѓу преработките на „Рогле“

Одземени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3077655 (translate me)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3077655 (translate me))
[[Категорија:Тетовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Желино]]
 
[[bg:Рогле]]
[[fr:Roglé]]
[[sq:Rogli]]