Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Одземени 75 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1007440 (translate me)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1007440 (translate me))
[[Категорија:Тетовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Желино]]
 
[[bg:Палатица]]
[[de:Palatica]]
[[fr:Palatitsa]]
[[sq:Pallatica]]