Разлика помеѓу преработките на „Света“

Одземени 82 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3074547 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3074547 (translate me))
[[Категорија:Демир Хисарски села]]
[[Категорија:Села во Општина Демир Хисар]]
 
[[bg:Света (Община Демир Хисар)]]
[[fr:Sveta]]
[[sq:Sveta]]