Разлика помеѓу преработките на „Зеленград“

Одземени 143 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3133736 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3133736 (translate me))
[[Категорија:Пробиштипски села]]
[[Категорија:Села во Општина Пробиштип]]
 
[[bg:Зеленград (Община Пробищип)]]
[[fr:Zelengrad]]
[[sq:Zelengradi]]
[[sr:Зеленград (Македонија)]]