Разлика помеѓу преработките на „Калниште“

Одземени 82 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3133861 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3133861 (translate me))
[[Категорија:Пробиштипски села]]
[[Категорија:Села во Општина Пробиштип]]
 
[[bg:Калнище]]
[[fr:Kalnichté]]
[[sq:Kalnishti]]
[[sr:Калниште]]