Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Одземен 121 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3086768 (translate me)
(наводи, надморска висина)
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3086768 (translate me))
[[Категорија:Кочански села]]
[[Категорија:Села во Општина Кочани]]
 
[[bg:Цървена нива]]
[[fr:Tsrvena Niva]]
[[pl:Crwena Niwa]]
[[sq:Cërvena Niva]]
[[sr:Црвена Њива]]