Разлика помеѓу преработките на „Илинден Спасе“

Одземени 67 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3407782 (translate me)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3407782 (translate me))
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Албански писатели]]
 
[[bg:Илинден Спасе]]
[[sr:Илинден Спасе]]