Разлика помеѓу преработките на „Јакупица“

Одземени 170 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1826026 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tr:Jakupica Dağı во tr:Yakupitsa Dağı)
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1826026 (translate me))
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[bg:Якубица]]
[[cs:Jakupica]]
[[en:Jakupica]]
[[es:Jakupica]]
[[fr:Yakoupitsa]]
[[hr:Jakupica]]
[[nn:Jakupitsa]]
[[sr:Јакупица]]
[[tr:Yakupitsa Dağı]]