Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Одземени 158 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1857984 (translate me)
с (Брзо додавање категорија Псача (со користење на HotCat))
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1857984 (translate me))
[[Категорија:Политичари од НСДП]]
 
[[bg:Тито Петковски]]
[[de:Tito Petkovski]]
[[en:Tito Petkovski]]
[[ja:ティトー・ペトコフスキ]]
[[ru:Петковский, Тито]]
 
[[Категорија:Псача]]