Разлика помеѓу преработките на „Методија Андонов - Ченто“

с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2625112 (translate me)
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.42 (разговор), вратено на последната верзија на Zdravko)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2625112 (translate me))
[[Категорија:Прилепчани]]
 
[[bg:Методи Андонов Ченто]]
[[en:Metodija Andonov-Čento]]
[[fr:Metodija Andonov-Čento]]
[[hr:Metodija Andonov Čento]]
[[ru:Андонов-Ченто, Методия]]
[[sr:Методије Андонов Ченто]]
[[war:Metodija Andonov-Čento]]