Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за оценувачки статус/Carshalton“

нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 217.16.91.177 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
# {{За}}--[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 22:00, 4 март 2013 (CET)
#{{За}}--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 23:51, 4 март 2013 (CET)
#{{За}}--[[User:Kekev|Kekev]] <small>([[User talk:Kekev|разговор]])</small> 22:00, 8 март 2013 (CET)
=====Против=====
#
2.148

уредувања