Разлика помеѓу преработките на „Неофит (бугарски патријарх)“

с
r2.6.5) (Робот: Додава nl:Neofit
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам es:Neofit de Bulgaria во es:Neófito de Bulgaria)
с (r2.6.5) (Робот: Додава nl:Neofit)
[[hr:Neofit (patrijarh bugarski)]]
[[la:Neophytus (patriarcha Bulgariae)]]
[[nl:Neofit]]
[[no:Patriark Neofit av Bulgaria]]
[[pl:Neofit (patriarcha Bułgarii)]]
4.013

уредувања